Kosár

Aktuális állásajánlat

Értékesítési asszisztenst keresünk

A piacon 30 éve jelen lévő, biztos háttérrel rendelkező könyvkiadó és könyvkereskedés értékesítési asszisztens munkatársat keres 6 vagy 8 órában, azonnali kezdéssel.

            Feladatok:

  • Adatbázisok, szakkönyvek és saját fejlesztésű online szoftverek értékesítésének adminisztrálása;
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • A cég termékeiről telefonon keresztül történő tájékoztatás: érdeklődés felkeltése, igényfelmérés;
  • Megrendelések felvétele, rögzítése, utókövetése;
  • A hívásokhoz kapcsolódó riportok készítése és adminisztráció naprakészen tartása.
    Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • Kiemelkedő kommunikációs- és ügyfélkapcsolati készség;
  • Pontos és precíz munkavégzés;
  • Proaktív hozzáállás, logikus gondolkodásmód.
            Amit kínálunk:
  • Bejelentett teljes munkaidő
  • Hosszú távú stabil álláslehetőség
  • Családias munkahelyi légkör
  • Folyamatos képzés az értékesítendő termékekről, és a belső ügyfélkezelő rendszerről
Fényképes, fizetési igényt és motivációt tartalmazó önéletrajzát a megjelölt mail címre várjuk. Jelentkezzen önéletrajza elküldésével e-mailben az info[kukac]marotikonyvker.hu címen