Kosár

Aktuális állásajánlat

Értékesítési asszisztenst keresünk

A piacon 25 éve jelen lévő, biztos háttérrel rendelkező könyvkiadó és könyvkereskedés értékesítési asszisztens munkatársat keres 6 vagy 8 órában, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

• Adatbázisok, szakkönyvek és saját fejlesztésű online szoftverek értékesítésének adminisztrálása;

• Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás;

• A cég termékeiről telefonon keresztül történő tájékoztatás: érdeklődés felkeltése, igényfelmérés;

• Megrendelések felvétele, rögzítése, utókövetése;

• A hívásokhoz kapcsolódó riportok készítése és adminisztráció naprakészen tartása.

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettség;

• Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat;

• MS Office programok felhasználói szintű ismerete;

• Kiemelkedő kommunikációs- és ügyfélkapcsolati készség;

• Pontos és precíz munkavégzés;

• Proaktív hozzáállás, logikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

• Bejelentett teljes munkaidő

• Hosszú távú stabil álláslehetőség

• Családias munkahelyi légkör

• Folyamatos képzés az értékesítendő termékekről, és a belső ügyfélkezelő rendszerről

Fényképes, fizetési igényt és motivációt tartalmazó önéletrajzát a megjelölt mail címre várjuk. Jelentkezzen önéletrajza elküldésével e-mailben az info[kukac]marotikonyvker.hu címen